EGZEKUCJA DŁUGÓW – POZNAŃ

&

Skontaktuj się z nami i uzyskaj analizę prawną swojej sprawy

Egzekucja terminowej realizacji zobowiązań

Płynność finansowa daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dwóch bardzo istotnych wartości. Niestety, zaburzenie równowagi płynności finansowej to rzecz, która może spotkać każdego z nas. W przypadku prowadzenia przedsiębiorstwa w dużej mierze zależy od terminowej realizacji zobowiązań przez kontrahentów.

Egzekucja długów przez osoby prywatne może zabrać sporo czasu i kosztować sporo nerwów. W dodatku często kończy się brakiem skuteczności. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o filary swojego bezpieczeństwa. I to jest nasze zadanie!

Obsługa na każdym etapie egzekucji

Nasza kancelaria zapewnia profesjonalną i efektywną pomoc w zakresie egzekucji długów dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Nasz teren działania to głównie Poznań i cała Wielkopolska, jednak nie wykluczamy współpracy na terenie całego kraju.

Zajmiemy się każdym etapem windykacji. Prowadzimy polubowne próby załagodzenia roszczeń, jak i wszelkie procedury windykacji sądowych. Egzekucja długów to jedna z naszych specjalności! Odzyskujemy należności z tytułu:

  • faktur za dostawy i usługi
  • umów pożyczki
  • umów cywilnoprawnych pisemnych i ustnych
  • umów o pracę
  • zaliczek
  • kar umownych
  • opłat likwidacyjnych z polisolokat inwestycyjnych
  • spraw rozwodowych

Nasza kancelaria nie tylko umożliwi terminową zapłatę należności, ale jednocześnie zadba o zachowanie dobrych relacji z dłużnikami.

Jak uniknąć problemów z egzekucją długów

Myślimy przyszłościowo! Nasi specjaliści zadbają o Twoje bezpieczeństwo już na etapie zawierania umów lub przeprowadzania transakcji. Doradzimy w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć Twoje wierzytelności, powiemy jak uniknąć problemu egzekucji długów jeszcze przed jego powstaniem, poinformujemy o możliwych zagrożeniach, wdrożymy najlepsze rozwiązania. Wszystko z myślą o Twojej przyszłości.

Jednocześnie nasza kancelaria prowadzi doradztwo prawne w zakresie poprawy funkcjonowania i rentowności przedsiębiorstwa, restrukturyzacji zadłużenia lub likwidacji podmiotów gospodarczych, a także reprezentuje wierzycieli w postępowaniu upadłościowym. Tym samym zapewniamy pełen wachlarz obsługi prawnej z zakresu windykacji na terenie Poznania i całego kraju.

Zadzwoń do nas

Adwokat Piotr Markowski
Radca prawny Piotr Michałowski

Napisz do nas


 

 

NASZE BIURA:

&

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 507 039 346, +48 694 281 190